Zadbaj o bezpieczeństwo w pracy

W sektorze budowlanym mimo zimowego spowolnienia wciąż brakuje rąk do pracy. Osoby, szukające zatrudnienia mogą więc stawiać warunki. Coraz częściej poza zarobkami zwracają uwagę także na warunki pracy i bezpieczeństwo.
Kurs kursowi nierówny. Jak wybrać najlepszy?

Kursy zawodowe kuszą. Szczególnie, że można na nie zdobyć nawet do 88 proc. dofinansowania, a płaca po ich ukończeniu zazwyczaj znacząco rośnie. Wzmacnia się też pozycja pracownika w zespole. Zanim się jednak zdecydujemy, warto dokładne sprawdzić dostępne na rynku oferty...
Inwestycja w ludzi

W Polsce coraz łatwiej o pracę – jak podaje GUS w lipcu tego roku stopa bezrobocia wyniosła jedynie 5,2%. Eksperci mówią, że nastał w naszym kraju rynek pracownika, a kandydaci przebierają w ofertach, szukając firm, które obiecują nie tylko dobre wynagrodzenie, ale także...
Czas fachowców

Sytuacja na rynku pracy dawno nie była tak dobra. Nawet na Podlasiu. Największy popyt na fachowców jest w branży handlowej i budowlanej, którymi stoi nasze województwo. Najtrudniej mają humaniści. Ale i oni mają szanse doszkolić się na kursach zawodowych.
Nowe rozdanie bonów na szkolenia

Komu udało się w tym roku zdobyć bon na szkolenie zaoszczędził nawet do 15 tys. złotych i zyskał nowe kwalifikacje zawodowe. Ale pula na Podlasie jeszcze się nie wyczerpała. Kolejne rozdanie już na początku 2019 roku.